51

0
113
Повернути шкірі пружність: в чому переваги біоревіталізації?

Сьогодні існує безліч перспективних косметичних методик омолодження зрілої шкіри, і одна з них — біоревіталізація. Це нове слово в сучасній косметології. Головний лікар косметологічної клініки «ТРІНІТІ» Ірина В’ячеславівна Єфімова ділиться професійними порадами, як правильно проводити дану процедуру і залишатися привабливими в будь-якому віці.

В чому особливості біоревіталізації?

Біоревіталізація — це безопераційна косметична процедура, яка допомагає повернути шкірі пружність і природну красу. На сьогоднішній день вона має всі шанси стати однією з найпопулярніших процедур в боротьбі з ознаками старіння шкіри. В її основі лежить насичення клітин шкіри гіалуронової кислотою, яка проникає в епідерміс за допомогою ін’єкцій або лазера. Вступаючи в біологічну реакцію з клітинами шкіри, гіалуронова кислота сприяє посиленої регенерації клітин і в результаті їх омолодження. Біоревіталізація стимулює вироблення в шкірі природних колагенових волокон, тому ефект від процедури довгостроковий.

Відомо, що ця процедура буває двох видів — безін’єкційна і ін’єкційна. Розкажіть, будь ласка, детальніше про це.

З’явилося безкоштовне додаток Medical Note для швидкого запису до потрібного лікаря

При безін’екціонной біоревіталізації за допомогою інфрачервоного випромінювання або так званого лазера ми насичуємо шкіру необхідними їй лікарськими речовинами.

Завдяки цим способом ми допомагаємо речовинам проникати глибоко в дерму. Така процедура зовсім не травматична для шкіри, навпаки, дуже подобається пацієнткам і викликає мінімум дискомфорту і побічних ефектів.

Що стосується ін’єкційної біоревіталізації, то це класична процедура на основі гіалуронової кислоти — вводимо цю речовину в обличчя спеціальним шприцом з короткою тонкою голкою. При цьому виробляємо вплив на область лоба, вилиць, щік, підборіддя, очей, шкіри навколо очей або інші зони.

За допомогою цього способу гіалуронова кислота доставляється на потрібну глибину, точно в проблемну зону. Але тут є певні обмеження у відновний період, до того ж, такий спосіб може викликати у деяких пацієнток хворобливі відчуття на короткий час.

Кому і в яких ситуаціях рекомендуєте ці процедури?

Безін’єкційна біоревіталізація більше застосовується для відновлення шкіри після якихось агресивних впливів, наприклад, після довгого перебування на сонці, після солярію, для тих, хто стикається за родом діяльності з впливом на шкіру якихось шкідливих речовин.

Також ця процедура корисна для відновлення шкіри після захворювань, оскільки шкіра — це відображення нашого внутрішнього стану. Взяти, наприклад, акне і постакне — це наслідки захворювань в підлітковому і молодому віці. І якраз така процедура дуже добре прибирає всі недоліки шкіри.

Ін’єкційна біоревіталізація більш краща для дорослих дам, які приходять до нас на anti-age-програми. Процедура добре допомагає коригувати овал обличчя, носощечную і носослезную борозни, носогубний трикутник, прибрати друге підборіддя. Також коригує область шиї, зони декольте, руки, те, що, як правило, видає вік жінки. Тобто область застосування тут дуже і дуже велика.

Також як відновлювальна ця процедура часто застосовується в противоожоговой терапії. Ми рекомендуємо її любителькам сонця. Як відомо, у перші добу після інтенсивного сонячного засмаги вироблення гіалуронової кислоти знижується на 70-80%! І нам треба її відновити. А якщо дівчина засмагає постійно або, наприклад, п’ять разів на рік літає на курорт, то їй це вкрай необхідно.

Які косметичні препарати використовуєте під час біоревіталізації?

Зараз у сучасної косметологічної індустрії є безліч різних препаратів, які використовуються косметологами. Ми, наприклад, крім гіалуронової кислоти використовуємо в процесі біоревіталізації препарати з ПДРН, плацентарні препарати. Хочу відразу зазначити, що ефект від таких препаратів колосальний.

Наприклад, препарати з ПДРН (полінуклеотиди) відновлюють структуру шкіри на рівні ДНК — дезоксирибонуклеїнової кислоти, яка відповідає за вироблення власного колагену, еластину і гіалуронової кислоти і сприяє зростанню власної тканини. Якраз те, що робить нашу шкіру красивою, здоровою і сяючою.

Ми робимо ін’єкції ПДРН на глибину максимум півтора міліметра. Можна колоти за зморшками більш глибоко. Це абсолютно безпечний препарат. Колеться він раз у три тижні курсом 3-5 процедур. Ефект помітний по наростаючій вже після першої ін’єкції.

Уколи ботокса: показання, протипоказання, ефективність

Ми також використовуємо препарати на основі висококонцентрованої гіалуронової кислоти 1,2–2%, додаючи сюди пептиди і вітаміни. Це чистої води біоревіталізація. Якщо ПДРН — це все-таки редермализация шкіри, саме відновлення, то тут ми одночасно і відновлюємо, і «підгодовуємо» нашу шкіру.

Мої пацієнтки запитують мене: «А як часто треба колоти такий препарат?» Я відповідаю, що ми всі їмо два рази або як мінімум один раз в день. Так от шкіра хоче їсти хоча б один раз в місяць. Звичайно, люди виходять зі своїх можливостей і бажань. Добре, якщо вони збігаються.

Крім того, ми практикуємо плацентарну біоревіталізація, використовуючи спеціальні препарати на основі плаценти — Лаеннек, Мэлсмон, Курасен. Найчастіше в косметології застосовується японський препарат Курасен — высокоочищенная заморожена плацента.

Він дуже добре працює з набряками під очима, навіть коли є слізні грижі, вони значно зменшуються при введенні Курасена в шкіру. 3-5 процедур один раз в два тижні вистачає в середньому на рік.

Також цей препарат дуже добре працює саме як підготовчий етап до пластичної хірургії і відновний після пластичної хірургії. Хочу зауважити, що і шкірні тканини після процедури Курасеном відновлюються дуже швидко — всього 2-3 дня.

Наші пацієнтки з задоволенням роблять ін’єкції Курасена, тому що це прекрасна можливість відстрочити блефаропластику. Особливо ця процедура подобається жінкам після сорока років, які спочатку приходять до нас на блефаропластику.

Ми починаємо колоти Курасен і акцентуємо увагу на тому, що це підготовка до блефаропластики. Вони бачать результат, і в підсумку ми обходимося без пластичної операції.

У якому віці потрібно починати робити біоревіталізацію?

Я раджу починати з 25 років. Але тут хочу виділити один момент: коли до мене приходять дівчата з акне і постакне, я починаю працювати зніми тільки після того, як вони пройшли повний курс лікування, пропили всі препарати, які їм призначив лікар. Тобто коли всі гострі моменти зняті, і залишилося просто привести в порядок зовнішній вигляд, прибрати незначні рубцеві зміни, оживити шкіру.

Наскільки Ваші косметологічні послуги, включаючи біоревіталізація, демократичні щодо цінової політики клініки і доступні для людей?

В нашій клініці з урахуванням місця її розташування, а також використання сучасного обладнання діє середня цінова політика. Так, наприклад, середня ціна біоревіталізації в «ТРІНІТІ» — 8-10 тисяч рублів за одну процедуру.

На досить дорогі препарати Мезовартон і Мезоксантин в різних московських клініках ціна варіюється від 16 до 24 тисяч. У нас — 17 тисяч.

Ціна на плацентарну біоревіталізація і на препарати з ПДРН становить 8 тисяч. З урахуванням того, що Курасен колеться раз в два тижні, а ПДРН раз в три тижні, я вважаю, що це досить демократична вартість даних послуг.

Найголовніше, що наших клієнтів повністю влаштовує співвідношення ціни і якості наданих клінікою послуг. А мені як фахівцю дуже приємно бачити сяючі очі своїх пацієнток після успішно виконаної роботи.

Косметологічна клініка «ТРІНІТІ», Москва, Ленінградський просп., 15, стор 2

  • 439