46

0
161

Діти краще сприймають інформацію в парі з ровесниками — дослідження

Діти краще сприймають інформацію з екранів гаджетів, якщо в цей момент поруч з ними знаходиться їх одноліток. До такого висновку прийшли фахівці з Вашингтонського університету спільно з експертами з Університету Коннектикуту. Результати відповідного дослідження представлені в науковому журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.

У рамках експерименту вчені спостерігали за поведінкою більш ніж 30 дітей у віці 9 місяців. Малюкам з допомогою гаджетів показували навчальні мові відеоролики, а потім аналізували їх реакцію. Діти, які дивилися відео удвох, сприймали інформацію набагато краще, ніж ті, хто робив це в поодинці.

Дитина від півроку до року: як правильно займатися з малюком

Примітно, що реакція на відео залежала і від того, чи знайомі діти. Присутність нової людини змушувало малюків з великим інтересом слідкувати за тим, що відбувається на екрані. За словами вчених, що займалися в парах дітей мозок обробляв звуки більш зріло».

«Спільне навчання має набагато більше переваг, — зазначає Патрісія К. Куль, голова кафедри раннього навчання дітей у Вашингтонському університеті. — Наявність поруч так званого соціального партнера викликає у малюків непідробний інтерес, що у свою чергу підвищує їх здатність до навчання і мотивацію».

Джерело: MedicalXpress