4

0
115

Вчені розповіли про користь безалкогольного пива для здоров’я

Вчені з німецького Університету Ерлангена-Нюрнберга прийшли до висновку, що входять до складу пива речовини позитивно впливають на здоров’я. Відповідна публікація днями з’явилася на офіційному сайті університету.

У своєму дослідженні фахівці звернули особливу увагу на дві речовини. Мова йде про входять до складу хмелю ксантогумоле і з-альфа-гірких кислотах.

Як позбавитися від алкогольної залежності

З’ясувалося, що ксантогумол може запобігати ожирінню печінки, що викликається неправильним харчуванням і ожирінням, а також запобігати формування рубців на тканинах органу. Більш того, у речовини виявили протиракові властивості, що перешкоджають набору ваги.

Ізо-альфа-гіркі кислоти в свою чергу здатні стримувати розвиток уражень печінки, позитивно впливаючи на метаболізм ліпідів і вуглеводний обмін.

Вчені відзначили, що за наявності в пиві етилового спирту оздоровчий ефект може мати хіба що безалкогольний напій або інші продукти, що містять у своєму складі хміль.

Раніше вчені з Національного інституту здоров’я в Гельсінкі заявили, що споживання в день пляшки пива знижує ризик утворення каменів у нирках на 40%.

Джерело: РІА Новости