313

0
142

Текстові повідомлення допомагають боротися з опіоїдної залежності

Згідно з даними Центру контролю і профілактики захворювань, від зловживання опіоідами щодня гине 100 осіб. Новий сервіс для обміну текстовими повідомленнями буде допомагати пацієнтам боротися з опіоїдної залежності.

Фахівці з Вашингтонського медичної школи в Сент-Луїсі спільно з цифровою компанією Epharmix створили нову автоматичну службу обміну текстовими повідомленнями для боротьби з опіоїдної залежності.

Сервіс нагадує пацієнтам, що потрібно приймати ліки, і дає доступ до кнопки паніки, щоб негайно зв’язатися з лікарем. Коли пацієнт активує кнопку, з ним пов’язується медичний працівник, який пропонує запланувати особисту зустріч з доктором.

17 квітня 2018 року журнал New England Journal of Medicine Group опублікував медичне дослідження, в якому брало участь 21 чоловік з опіоїдної залежності, причому 9 пацієнтів активно зловживали опіоідами. Всі ці люди користувалися новим сервісом.

Через три місяці 10 пацієнтів заявили, що позбулися залежності. З 9 пацієнтів, активно вживали опіоїди, цю звичку зберегли тільки двоє. Дослідники не вважають, що люди вилікувалися тільки завдяки сервісу, але заявили, що отримані дані обнадіюють.

Розробники попереджають, що сервіс не замінить лікарську допомогти і програму по боротьбі з залежностями. Це всього лише додатковий інструмент підтримки пацієнтів, зате доступний і швидкодіючий.

Повідомлення підготовлено на основі матеріалу Medical Press від 17.04.2018 р.

  • 12
Завантажити додаток
Medical Note

Поверни 7% від суми чека
Скачай додаток

Отримати посилання на програму в смс: