312

0
140

Мобільний додаток навчився передбачати серцево-судинні хвороби

Дослідники з американської інженерної школи USC Viterbi створили модель машинного навчання, здатну передбачати серцево-судинні ризики і проблеми з артеріями по пульсу пацієнта.

Вимірювання пульсу за допомогою програми на смартфоні

Все, що потрібно для вимірювання пульсової хвилі — камера смартфона. Дослідники вже створили додаток для iPhone, яке вміє вимірювати швидкість пульсової хвилі і передбачати серцеву недостатність. Вдосконалене додаток зможе визначати жорсткість артерій.

Вимірювання пульсової хвилі за допомогою смартфона — робочий метод. Порівнявши результати Фрамингемского дослідження серця (довгостроковий епідеміологічний когортный аналіз на основі даних 5012 пацієнтів) з даними, отриманими у трирічному дослідженні нового додатка, дослідники встановили, що дані збігаються на 85%.

Зараз для визначення жорсткості судин використовують МРТ і дорогу тонометрія, яка вимагає двох вимірювань тиску. Один з розробників програми, Пахлеван, зазначає, що штучний інтелект, на базі якого створено програму, допоможе пацієнтам уникнути зайвих витрат і заощадити багато часу.

Повідомлення підготовлено на основі матеріалу ScienceDaily від 17.04.2018 р.

  • 116
Завантажити додаток
Medical Note

Поверни 7% від суми чека
Скачай додаток

Отримати посилання на програму в смс: