305

0
111

FDA схвалила затемнені контактні лінзи

10 квітня 2018 року управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) схвалило контактні лінзи ACUVUE OASYS Transitions Intelligent Light Technology, які працюють як сонцезахисні окуляри.

Лінзи ACUVUE OASYS змінюють відтінок в залежності від яскравості сонця

У нових контактних лінзах з’явився динамічний фотохромный фільтр, який допомагає регулювати кількість світла, що потрапляє в очі. В залежності від освітленості лінзи плавно змінюють відтінок від цілком прозорого до темного.

Лінзи ACUVUE OASYS не тільки корегують зір, але і захищають очі, відсікаючи надлишок ультрафіолетових променів. Лінзи багаторазові: їх можна носити 2 тижні. У клінічних випробуваннях ACUVUE OASYS брало участь понад 1000 осіб.

Доктор Сяо-Ю Сонг, глава відділу розробок Johnson & Johnson Vision, заявив, що перед створенням сонцезахисних лінз компанія глибоко досліджувала потреби людей. Сяо-Ю Сонг вважає, що нові лінзи не тільки зручніше старих, але і корисніше, тому що допомагають захистити очі.

Компанія Johnson & Johnson розробила нові лінзи спільно з компанією Transitions Optical — найбільшим виробником фотохромних об’єктивів.

Сонцезахисні лінзи надійдуть в продаж в першій половині 2019 року.

Повідомлення підготовлено на основі матеріалу CISION PR Newswire від 11.04.2018 р.

  • 47
Завантажити додаток
Medical Note

Поверни 7% від суми чека
Скачай додаток

Отримати посилання на програму в смс: