304

0
19

Клінічні фармацевти готові використовувати телемедицину

У статті, опублікованій в рецензованому американському журналі Drug Topics, американські клінічні фармацевти і менеджери з аптечним пільг (PBM) визнають телемедицину перспективним методом лікування цукрового діабету.

Згідно з недавнім дослідженням, половина всіх помилок в лікуванні діабету, пов’язана з неправильним використанням інсуліну. Причому в 97% випадків передозування інсуліну пов’язані з помилками пацієнтів, які самостійно вводять ліки у себе вдома.

Клінічні фармацевти вважають, що телемедицина зможе поліпшити ситуацію, тому що забезпечить цикл зворотного зв’язку з пацієнтами в режимі реального часу. Використовуючи телемедичні сервіси, фармацевти зможуть допомогти пацієнтам самостійно управляти своїм станом, допомагаючи їм у разі необхідності.

«Телемедичні інструменти можуть стати життєво важливим засобом контролю за діабетом, яке дозволить PBM і фармацевтам серйозно впливати на результати лікування і витрати пацієнтів», — йдеться в статті. «Телемедицина допоможе поліпшити прихильність терапії, знизити побічні ефекти від лікування і скласти актуальний список ліків».

Повідомлення підготовлено на основі матеріалу Medical Press від 13.04.2018 р.

  • 19
Завантажити додаток
Medical Note

Поверни 7% від суми чека
Скачай додаток

Отримати посилання на програму в смс:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here