294

0
153
Як скинути вагу за допомогою програм на смартфоні

Журналіст, інструктор з фітнесу та експерт з харчування Марія Новікова зібрала п’ять додатків, які допоможуть скинути зайві кілограми до пляжного сезону.

Набір для підтримки стрункості і краси

Традиційно з приходом весни сотні дівчат і хлопців починають підготовку до літа — скидати зайву вагу, набрану за зиму, і робити своє тіло рельєфним. Здавалося б, що в цьому немає жодних проблем, але, тим не менш, часом бажання схуднути зводитися до рідкісним походів в спортзал і нетривалої дієтою.

Для того, щоб бажання залишатися у формі переросло в звичку, починати потрібно вже зараз. Найголовніше, що хотілося б відзначити — не буває чарівних таблеток для схуднення, все трансформації вашого тіла можливі тільки завдяки міцній мотивації. А помічником у побудові тренувань і харчування можуть бути перевірені додатки на вашому смартфоні.

Основний принцип схуднення досить простий — споживання правильного кількості калорій і регулярні тренування вдома або в тренажерному залі. Все, що вам потрібно буде зробити — це завантажити додатки на телефон, постійно ними користуватися.

Не зайвим буде обзавестися кухонними вагами. Обчислити ж ваш індекс маси тіла, кількість необхідних вам калорій і побудувати план тренувань допоможуть програми, які ми зібрали в цій статті.

HYDRO

Почнемо огляд з додатка, який буде не лише стежити за водним балансом у вашому організмі, але й нагадає про необхідність випити склянку води. Програма повністю безкоштовна і починає свою роботу з вимірювання параметрів. Після введення свого росту, ваги і віку додаток розраховує необхідну кількість рідини (в мілілітрах) конкретно для вашого організму.

Якщо раптом ви не знаєте, скільки води ви випили, у програмі представлені різні обсяги і ємності, з яких ми щодня споживаємо воду. Можна встановити зручні нагадування, в який проміжок часу потрібно випити воду.

Додаток дозволяє відстежити статистику за тиждень, місяць, три місяці і рік, що допоможе вам контролювати себе і, можливо, відзначити зміни у вашому організмі.

FatSecret

Після того, як ви взяли в звичку стежити за кількістю води в вашому організмі, варто приступити до підрахунку калорій. Зареєструвавшись в додатку, вкажіть бажану мету, наприклад, для схуднення, набір м’язової маси або бажання підтримувати форму.

Далі FatSecret порахує, скільки калорій в день вам потрібно споживати, і допоможе відстежити ваш витрата енергії. Візьміть в звичку щодня, після кожного прийому їжі, записувати в щоденник все з’їдене і вашу активність: чим ви займалися, і за рахунок чого спалювали калорії.

У додатку можна щодня відстежувати статистику і аналізувати свої досягнення. Встановлюючи додаток, враховуйте, що витрата калорій підраховується приблизно точних результатів без пульсометру добитися не вийде.

Nike Training Club

Тепер, коли ви стежите за своїм харчуванням і кількістю споживаної води, пора приступати до тренувань. Перед заняттями важливо зрозуміти свій рівень підготовки і стан здоров’я. Не женіться за неймовірними результатами, починайте заняття поступово і плавно.

Після простої реєстрації в Nike Training Club, ви зможете відразу ж приступити до вибору тренування, число яких тут становить понад 150 для різних рівнів підготовки. Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий і не вимагає тривалого часу для освоєння.

Є програми для занять без обладнання, зі скромним набором гантелей і обважнювачів, і в тренажерному залі. Можна вибрати програму для спалювання жиру, нарощування м’язової маси, пілатесу або йоги, а також на кожну групу м’язів окремо. Всю техніку виконання показують досвідчені інструктори.

Якщо вам потрібні індивідуальні рекомендації, можна ввести в програму свої особисті параметри, і програма складе 8-тижневий план тренувань.

FITSIDE

FITSIDE — соціальна мережа для людей, що займаються фітнесом по всьому світу. Тут ви можете слідкувати не тільки за власними успіхами, але і за досягненнями друзів або будь-якого іншого спортсмена.

Це одне з небагатьох доступних додатків, яке дозволяє поєднати в одному місці щоденники харчування і тренувань, вести виміри тіла і зберігати результати в фотографіях. Додаток повністю безкоштовно і не вимагає тривалого часу для освоєння. Для тих, хто хоче мати можливість складання плану тренувань і харчування професійними тренерами, доведеться сплатити підписку, вартість становить 49 рублів щомісяця.

Для початку запишіть у щоденник свої заміри в день початку дієти. Щодня заповнюйте щоденник харчування і записуйте кожну тренування, після чого у вкладці статистики на графіках ви зможете наочно побачити свій прогрес.

У щоденнику тренувань є функціонал правильного розрахунку часу занять: впишіть вправу і кількість повторень і підходів, і просто натисніть на старт. FITSIDE сам підкаже вам, в якому темпі виконувати повторення і скільки відпочивати між підходами.

6 пелюсток

Цей додаток створено спеціально для тих, кому схуднути потрібно дуже терміново — наприклад, до весілля або ювілею. Суть дієти «6 пелюсток» полягає у щоденному чергуванні білків і вуглеводів, за рахунок чого ви зможете зберегти м’язову масу, при цьому звільнена від підшкірного жиру. За відгуками експертів, щоденні втрати ваги становлять приблизно 500-800 грам.

У додатку детально розписані всі дні дієти і приблизне меню, є збірник рецептів і можливість вести щоденник харчування на кожен день і на час дієти. У додатку реалізована можливість розрахунку індексу маси тіла та оптимальної ваги.

  • 712
Завантажити додаток
Medical Note

Поверни 7% від суми чека
Скачай додаток

Отримати посилання на програму в смс:
Завантажити з Google Play
Доступний в App Store