20

0
162

Як зробити МРТ і КТ зі знижкою?

Хочете заощадити на МРТ або КТ, не втративши в якості? Тоді ця стаття спеціально для вас! Прочитавши її, ви дізнаєтеся, як пройти діагностику з 50% знижкою.

МРТ – одна з найбільш дорогих медичних послуг в Москві.

МРТ і КТ: у чому плюси?

Для діагностики багатьох захворювань необхідно сканувати тіло людини або його певну область на предмет змін у структурі і розташуванні органів. Для цього все ширше застосовуються порівняно нові досягнення медичної техніки, що дозволяють отримати детальні зображення досліджуваних структур: в першу чергу це такі методи, як комп’ютерна (КТ) та магнітно-резонансна (МРТ) томографії.

Комп’ютерний томограф являє собою апарат, що складається з великого «кільця» з детекторами для рентгенівських променів і рухомої відносного нього кушетки. В результаті комп’ютерної обробки інформації з детекторів виходять знімки внутрішніх структур у різних проекціях, на основі яких відтворюються 3D-моделі. Застосовується, в основному, для діагностики травм, захворювань кісток і суглобів, для оцінки стану коронарних судин (при цьому КТ проводиться з введенням контрасту).

МРТ — ще більш молода технологія; її перевага — у відсутності променевого навантаження (на відміну від рентгенографії та КТ), так як зображення виходять завдяки реєстрації коливань у просторі протонів водню в тілі людини (наприклад, в складі молекул води) під впливом сильного магнітного поля. Найчастіше МРТ використовується для діагностики новоутворень, захворювань головного і спинного мозку, опорно-рухового апарату.

За друк результатів МРТ на плівці з вас візьмуть додаткову плату.

МРТ і КТ: де зробити дешево і швидко?

Згідно з урядовою програмою державних гарантій, будь-який громадянин може планово пройти діагностичне обстеження з застосуванням КТ або МРТ безкоштовно, за умови наявності в нього поліса ОМС та направлення від лікаря. Проте терміни очікування таких послуг з-за підвищеного попиту і лімітованого обсягу квот можуть розтягнутися на місяці (але за законом проводяться не пізніше 26-30 календарних днів від моменту призначення). В результаті, Ви повинні бути готові до черг і тривалого очікування, а лікування деяких хвороб часто не терпить зволікань.

У цьому випадку, при наявності на руках направлення від лікаря, краще звернутися в приватну клініку і в бажаний день своєчасно пройти діагностику, за результатами якої лікар призначить лікування. У багатьох приватних центрах нерідко передбачається гнучка система знижок на діагностичні послуги — інформація про них публікується на їх відповідному веб-сайті. Особливо часто пропонуються знижки на проведення КТ та МРТ в нічний час доби (наприклад, з 22.00 по 8.00 в будні).

Крім цього, існують спеціалізовані сервіси, які співпрацюють з безліччю приватних медичних клінік у великих містах пропонують дисконтні купони на медичні та інші послуги (найчастіше, в межах 50-80% від ціни, вказаної на прайс-листі). Найбільш великий і популярний з таких сервісів — BIGLION.

Таким чином, скориставшись описаними методами, можна швидко і недорого отримати необхідну інформацію про стан Вашого організму.

  • 972
Запис до лікаря

Алексєєва Олена Сергіївна

рентгенолог
Клініка МРТ24