180

0
138
Медичні пристрої для літніх: топ 5

23 лютого і 8 березня — чудовий привід порадувати новою «іграшкою» наших дорогих і коханих, таких зворушливих і часом таких немічних бабусь і дідусів. Спеціально для наших читачів медична сестра Макушникова Ольга підготувала добірку гаджетів, які полегшать життя старшому поколінню.

Домашній біохімічний аналізатор Accutrend Plus

Домашній біохімічний аналізатор Accutrend Plus

Відмінний помічник для людей у віці, яким за станом здоров’я необхідно контролювати рівень цукру, холестерину та інших показників крові. Прекрасно підійде молодим духом людям, які ведуть активний спосіб життя.

Що особливо важливо для літніх, у аналізатора великий екран. Прилад може запам’ятати дані 100 вимірювань по кожному дослідженню, перетворюючись в особистий щоденник пацієнта.

З таким помічником літня людина зможе самостійно або за допомогою родичів перевіряти своє здоров’я. Прилад легко використовувати в домашніх умовах, проте консультація доктора і доскональне вивчення інструкції перед використанням пристрою обов’язкові.

Середня вартість біохімічного аналізатора Accutrend Plus — близько дев’яти тисяч рублів. В якості витратних матеріалів до нього доведеться купувати ланцети, тест-смужки і акумуляторні батареї.

Масажер US Medica Apple Blue

Масажер US Medica Apple Blue

Масажер оцінять люди, які в силу віку мають масу проблем зі спиною. Його легко використовувати в кріслі біля телевізора або лежачи в ліжку, а можна захопити на дачу. Важить масажер трохи більше кілограма. Як стверджує виробник, пристрій створює відчуття висококласного ручного масажу шийно-комірцевої зони або хребта.

Як і у будь-фізіотерапевтичного приладу, у масажера US Medica Apple Blue є протипоказання. Перед використанням потрібно проконсультуватися з лікарем.

Варто апарат близько шести тисяч рублів. При бажанні можна підшукати і менш дорогі аналоги.

Масажер Medisana NM 860

Масажер Medisana NM 860

Призначений для масажу шийного відділу хребта, але цілком успішно справляється» і з іншими частинами тіла: спиною, плечима, животом, стегнами і гомілками. Відрегулювати навантаження можна вручну. Прилад працює як від мережі, так і на акумуляторних батареях.

Пам’ятайте: не всім літнім людям можна робити масаж. Перед тим, як випробувати пристрій, не забудьте проконсультуватися з фахівцем.

Варто масажер близько чотирьох тисяч рублів.

Електрогрілка для ніг Pekatherm F55

Електрогрілка для ніг Pekatherm F55

Грілка зігріє літньої людини як в зимову холоднечу, так і в сирій вітряний день на дачі. Піднімаючись від ніг, м’яке тепло вже через кілька секунд зігріє все тіло, подарує комфорт і насолоду, позбавить від стресу і нервового напруження.

Грілка для ніг зручна у використанні і повністю безпечна.

Купівля грілки для ніг Pekatherm F55 стане бюджетним подарунком, оскільки обійдеться менш ніж у дві тисячі рублів.

«Кнопка життя»

Годинник-телефон Aimoto Amulet

Це пристрій істотно полегшить догляд за людьми похилого віку, якщо рідні не можуть перебувати поряд із ними. «Кнопка життя» зручніше для виклику екстреної допомоги, ніж мобільний телефон, адже її не забудеш будинку, відправившись на прогулянку.

У якості «кнопки життя» добре працюють розумні гаджети від компанії Aimoto. Всі вони забезпечені функцією геолокаціі, що дозволяє стежити за пересуваннями старого. Не менш важлива опція «кнопки життя» — датчик падіння. Зафіксувавши зміна положення тіла людини, годинник відразу ж передадуть екстрений сигнал на смартфон довіреної особи.

В залежності від потреб конкретної людини можна вибрати, наприклад, браслет-телефон Aimoto Amulet з вимірюванням пульсу, кулон-телефон Т-01 з GPS трекером і датчиком падіння або годинник-телефон з вимірюванням пульсу Aimoto Senior.

Крім оплати самого пристрою, вартість якого доходить до п’яти тисяч рублів, доведеться платити 330 рублів в місяць. У цю ціну входить плата за стільниковий зв’язок і послугу Кнопка Життя за тарифом Стандарт.

Бережіть себе і своїх рідних, і будьте здорові!

  • 1251
Завантажити додаток
Medical Note

Поверни 7% від суми чека
Скачай додаток

Отримати посилання на програму в смс:
Завантажити з Google Play
Доступний в App Store