16

0
116
Де поставити питання лікаря безкоштовно: огляд ресурсів

На які сайти на ваше запитання відповідатимуть реальні лікарі? У цій статті ми зібрали найпопулярніші ресурси, де всі фахівці проходять сувору модерацію. Читайте і беріть на замітку!

Уявіть, що вам необхідна консультація лікаря. Проте в міські поліклініки з-за черг звертатися не хочеться, а платний медичний центр обійдеться в круглу суму. На щастя, в епоху Інтернету реально задати лікарю, який Вас цікавить питання абсолютно безкоштовно і не виходячи з дому і отримати на нього коментар, відповідає принципам доказової медицини.

Ми проаналізували найбільш популярні портали, де можна отримати безкоштовно консультацію лікаря, в тому числі і з приводу лікування. Головне, що потрібно пам’ятати про консультації по Інтернету, і про що нагадують всі сумлінні сервіси подібного роду, полягає в тому, що це — лише поради; повну картину про захворювання часто можна скласти лише на прийомі у лікаря на основі огляду, необхідного набору аналізів і ретельно зібраного анамнезу.

Отже, ось список з найбільш зручних і компетентних сервісів, де можна задати питання лікарю безкоштовно або просто отримувати цікаву і достовірну інформацію про сучасній медицині.

Консультації Здоровье@mail.ru

Портал, заснований в 2009 р. можна по праву вважати «головним гравцем на ринку онлайн-консультацій. Кожне питання проходить ретельну модерацію: наприклад, якщо повідомлення не супроводжується прикріпленими результатами обстежень (які, природно, ховаються від інших користувачів), то у відповіді, швидше за все, буде відмовлено.

Запитання можна задавати без попередньої реєстрації, однак портал вимагає ідентифікації користувачів або поштою mail.ru, або по соціальним мережам.

Мінус сервісу користувачі можуть чекати відповіді лікаря добу, а то й три.

Чат з лікарем на Qapsula.сом

Сервіс дає можливість сформувати свою власну «медичну карту» на особистому акаунті, що допомагає лікарям-фахівцям індивідуально і систематизовано підходити до кожного задавати питання.

Всім зареєстрованим фахівцям можна задати безкоштовно, якогось конкретного лікаря — платно. Вартість послуги лікар призначає сам.

Дискусійний Клуб Російського Медичного Сервера” (ДК РМС)

Загальнодоступний медичний форум, що дозволяє отримати розгорнуті відповіді від безлічі профільних фахівців одночасно. Сформований у 2000 р., форум відвідують сотні тисяч користувачів, кількість залишених повідомлень перевищує два мільйони!

Лікарі реагують швидко, відповідають по справі. Єдиний момент — обов’язково додаєте до вашого посту

На Форум Medspecial.ru

Ще один, більш молодий форум; крім отримання консультацій, на сайті можна ознайомитися з цікавою новинною стрічкою, постійно поповнюється статтями по доказовій медицині. Даний сервіс рекомендує відомий науково-популярний блог про медицину «Намочи манту».

З мінусів — лікарі довго відповідають на запитання користувачів.

Консультації Medkrug.ru

Один з найстаріших сервісів консультацій. Він живий, але, на жаль, працює зі збоями. Редакція Medical Note задала питання ЛОРу, але через тиждень, так і не дочекалася результату. А через місяць посилання на нього, яку нам прислали в листі, була видалена.

Таким чином, вже завоювала популярність у західних країнах телемедицина в Росії тільки починає розвиватися. Але навіть зараз щоб безкоштовно задати питання лікарю, більше не потрібно записуватися на прийом і сидіти в чергах — достатньо залишити питання на сайті медичного сервісу.

Незабаром в Medical Note з’явиться крутий функціонал — послуга «Медичний консьєрж». Спеціаліст сервісу допоможе вам знайти хорошого лікаря або клініку поруч з будинком або роботою. Стежте за новинами!

  • 3500
Завантажити додаток
Medical Note

Поверни 7% від суми чека
Скачай додаток

Отримати посилання на програму в смс:
Завантажити з Google Play
Доступний в App Store