124

0
111
Що подивитися у вихідні: серіали про лікарів

Про найкращих лікарських эпопеях розповідає постійний автор Medical Note, доктор Юлія Лапушкіна.

Серіали про лікарів

Не знайомим з медициною людям буде цікаво зазирнути за лаштунки світу лікарень та лікарів. Кінематограф дає нам можливість побачити, як із серії в серію медики рятують життя, борються з системою, смертю і практично завжди виходять переможцями.

Серед “лікарських” серіалів – драм, комедій і навіть детективів – кожен знайде стрічку по душі

Російські серіали про лікарів

Російські серіали про лікарів і лікарні зазвичай драматичні. Герої відрізняються важкою долею, постійно борються з бездушною лікарської системою, несправедливістю і смертю. І все-таки в низці досить сумних стрічок час від часу трапляються добродушні гумористичні серіали.

Інтерни

Інтерни — гумористичний серіал, що висвітлює життя поки ще необтесаних юних лікарів, які прийшли в лікарню відразу після Вузу і тільки вникають в спеціальність. Медичний гумор досить специфічний, і подобається не всім, однак «Інтерни» доводять зворотне. У серіалу величезне число шанувальників, які не мають до практичної медицини ніякого відношення.

Головних героїв, власне інтернів, в стінах лікарні чекають «злий» і кульгавий геній медицини доктор Биков, володіє особливою «методой» навчання, його друг і помічник доктор Купітман, спраглий розваг і пригод, так і всі інші співробітники, які не проти пожартувати над новачками.

«Інтерни» зібрали різну публіку, починаючи від тінейджерів, яким стрічка допомогла визначитися з вибором професії (тепер вони хочуть стати лікарями), до самих лікарів, оцінили добродушний гумор, з яким показана закулісне життя медиків.


Дивитися серіал “Інтерни”

Психологини

Знання психології людини, його вчинків і бажань — нехай до успіху? Аж ніяк. Серіал «Психологини» розповідає про долю трьох дівчат, блискучих випускниць «психфаку». Як їм допомагають знання психології в особистому житті? Та ніяк, адже вони зовсім не вміють їх застосовувати на практиці.

Одна не може налагодити особисте життя, інша сама стала тираном в сім’ї, третя… теж нічого хорошого. Але, зустрівшись, трійця вирішує все змінити. Разом героїні пускаються в авантюрне «налагодження» свого життя.

Комедійний серіал «Психологини» буде цікавий усім, хто захоплюється психологією, особливо молодим дівчатам і новоспеченим дружинам. При правильному підході з серіалу можна почерпнути корисну інформацію. Адже, як відомо, на помилках вчаться.


Дивитися серіал “Психологини”

Щоденник доктора Зайцевої

Таємний щоденник доктора Зайцевої — російська адаптація німецького серіалу «Щоденник Доктора». Службовий роман — що може бути цікавіше, тим більше коли за увагу героїні борються два приголомшливих хірурга?

Розповідь від першої особи про робочі проблеми, особистому житті і почуттях змусить і поплакати і посміятися, переживати і сподіватися на краще. А інтриги, які плетуть шанувальники доктора, не залишать байдужими нікого.

Незважаючи на те, що серіал —адаптація, він завоював безліч шанувальників з боку прекрасної половини людства всіх віків. Подобається серіал і чоловікам, тому відмінно підійде для сімейного перегляду.


Дивитися серіал “Щоденник доктора Зайцевої”

Скліфосовський

З чим щодня стикаються лікарі швидкої допомоги? Це не тільки температура 37,8 градусів, нежить і біль у горлі, це куди більш серйозні стану. «Скліфосовський» розповідає про складні, часом драматичних будні лікарів «скоряков», і їх боротьбі за найголовніше — людське життя.

Є в серіалі і внутрішні лікарські інтриги, любовні історії. Головну роль лікаря швидкої допомоги виконує харизматичний актор Максим Аверін. Серіал здобув особливу популярність серед шанувальників Максима, любителів напружених сюжетних ліній і «хепі енду» в кінці.


Дивитися серіал “Склифософский”

Жіночий доктор

Жіночий лікар — серіал про геніального жіночому доктора, який вміє дарувати жінкам головне — материнство.

У серіалі переплітаються дві сюжетні лінії — щоденні історії пацієнток, найчастіше трагічні, але завжди закінчуються «Happy End», і історія головного героя, який не боїться приймати нестандартні рішення і готовий з блиском вирішити будь-яку проблему.

Чому такий талановитий лікар проміняв кар’єрні перспективи у великих клініках країни і за кордоном на провінційний Центр Репродуктивної Медицини? У цьому належить розібратися глядачам.

Жіночий лікар — комедійно-драматичний серіал про найголовніше — про бажання сімейних пар дати продовження роду і народити здорового малюка. Особливу популярність серіал здобув серед жінок, в тому числі в положенні.


Дивитися серіал “Жіночий лікар”

Зарубіжні серіали про лікарів

Зарубіжний кінематограф рясніє серіалами про лікарів різної спрямованості: комедії, драми і навіть детективи. Особливо подобаються західним глядачам серіали про коронера — судово-медичних експертів, по суті патологоанатомів, які беруть участь у розслідуванні загадкових (і не дуже) вбивств.

Слідство по тілу

Меган — в минулому хірург, але життєві обставини не дозволили їй продовжити успішну кар’єру, рятуючи життя людей. Стати коронером для неї — єдина можливість залишатися «на коні» і реалізовувати себе.

Кар’єра, цікава робота, лапочка-дочка і коханий чоловік — що ще потрібно для щасливого життя? Але Меган відразу позбавляється всього. Аварія, проблеми з чутливістю, оніміння і спазм в кисті стали причиною загибелі пацієнта на операційному столі. Такого система американського охорони здоров’я не прощає.

Опинившись за бортом «великий медицини», Меган стала коронером. Вольовий характер, здорова стервозність і гострий розум дозволяють їй швидко досягти висот і в цій професії, розплутуючи одну справу за іншою. Як раз коронерство дозволило героїні отримати відповідь і на особисте питання — знайти причину загадкової загибелі батька.

Захоплюючий детективний серіал про красивою і розумною жінкою, яка зустрічається з загадками не тільки на роботі, але і в особистому житті. Серіал популярний серед різних верств населення: чоловіків і жінок, любителів серіалів про лікарів і детективів всіх віків. А бездоганний смак в одязі і приголомшлива взуття головної героїні не залишать байдужими самих вибагливих модниць.


Дивитися серіал “Слідство по тілу”

Частини тіла

Частини тіла — серіал про пластичних хірургів, щодня борються зі старістю.

«Краса вимагає жертв, в тому числі і фінансових», — ось думка пари пластичних хірургів — головних героїв серіалу. Їх робота — виривати своїх пацієнток з лап старості, повертати їм красу і навіть примножувати її. Але за все доводиться платити, в тому числі і самим лікарям.

Головні герої різні — як вогонь та вода. Шон самоотвержен, готовий допомагати всім нужденним і повністю занурений у сімейні проблеми. Крістіан — міський гульвіса, яким цікаві тільки гроші, жінки і розваги. У будь протистояння це виллється?

Серіал користується особливою популярністю у жінок середнього віку — привабливість головних акторів мало кого залишає байдужим, а заплутані історії їх пацієнток дозволяють поринути в реальний світ закулісного життя пластичної хірургії.


Дивитися серіал “Частини тіла”

Доктор Хаус

Хаус — геній діагностики в багатопрофільному медичної центрі. Весь серіал зосереджений на ньому, його роботу і його команді.

Грегорі Хаус — геній діагностики, який так любив розгадувати загадки, що в певний момент це стало для нього майже наркотиком. Замкнутий характер головного героя, його небажання говорити про свої почуття і бажання виливається в досить-таки специфічну турботу про пацієнтів.

В центрі кожної серії самі пацієнти, складні клінічні випадки і розгадка таємниці захворювання. Додаткові сюжетні лінії — особисте життя співробітників лікарні, та їх роль у порятунку життя пацієнтів.

Серіал завоював популярність у мільйонів глядачів від мала до велика. І коли Х’ю Лорі (доктор Хаус) відмовився підписувати контракт на зйомку 9 сезону, багато глядачі сприйняли це як особисту трагедію. Але, як кажуть, все хороше коли-небудь закінчується. Загалом, якщо ви любите загадки, заплутані сюжети, іронію, гумор і сарказм — серіал для вас.


Дивитися серіал “Доктор Хаус”

Анатомія пристрасті

Подивилися, як живуть росіяни інтерни? Тепер пропонуємо подивитися серіал «Анатомія пристрасті», що розповідає про становлення американських інтернів з великої лікарні.

Головна сюжетна лінія — професійна і особиста життя кількох інтернів. Глядачам належить дізнатися про таємниці, бажання і характер кожного героя. Серіал не позбавлений еротичних сцен. На думку деяких американських критиків, їх навіть занадто багато, тому для сімейного перегляду серіал навряд чи підійде.


Дивитися серіал “Анатомія пристрасті”

Клініка

Клініка — комедійний серіал про роботу лікарів у великій американській лікарні. Різнохарактерні персонажі і комічні ситуації, що виникають, коли генії медицини передають новачкам досвід — ось те, чим може похвалитися серіал.


Дивитися серіал “Клініка”

Здавалося б, складна наука «медицина» і порятунок життів пацієнтів просто не залишає часу на особисте життя. Але це далеко не так! Влаштовуйтеся зручніше, приготуйтеся насолоджуватися смішним і дійсно цікавим серіалом. «Клініка» сподобається всім, хто хоче відпочити, посміятися і розвіятися, а заодно дізнатися, як влаштовано американське охорону здоров’я.

  • 1147
Завантажити додаток
Medical Note

Поверни 7% від суми чека
Скачай додаток

Отримати посилання на програму в смс:
Завантажити з Google Play
Доступний в App Store