112

0
135
Як провести новорічні канікули 2018

За рік відбулося стільки всього — і доброго, і поганого. Ейфорія, втома, спрага пригод… З якими «симптомами» людина наблизиться до першого січня, і як він розпорядиться вихідними? Звичайно, це справа кожного, але у нас знайдеться парочка відмінних ідей, чим зайнятися у щедро виділені державою святкові дні.

Ідея № 1: Прогулянка на свіжому повітрі

Якщо ви ще не придумали, як провести новорічні канікули 2018, постарайтеся, щоб це не перетворилося в десятиденний «магазин на дивані». Пропонуємо побороти спокусу залягти на дивані, і піти з головою в серіали та інші щоденники-бріджит-джонс. І в прямому сенсі навострить куди-небудь лижі.

Головне в заміській прогулянці – одягнутися тепліше!

Незважаючи на півроку російської зими, вибратися на лижну базу, каток, та навіть на зимовий пікнік буває важко — то робота, то… знову робота. Знову ж фінанси не завжди дозволяють покататися зі схилів в Куршевелі. Але в новорічні свята варто присвятити фізкультури хоча б пару днів.

Все можна зробити бюджетно. План дії: відправитися в довколишній парк, взяти з собою друзів, а в прокаті — лижі або ковзани. Головне завдання — пограти в сніжки, скотитися з гори на санках-ковзанах, розрядитися і повеселитися.

Ще один популярний спосіб «випустити пар» — пейнтбол. Зберіться вшістьох, і вже готові дві команди для цієї стратегічної і одночасно спонтанної гри. Мегавстряска, особливо для офісних працівників, які забули, що таке свіже повітря і рух. Головне — одягнутися тепліше, і не забути про зимове взуття.

До речі, витрата калорій при бігу по пересіченій місцевості — 600 ккал на годину. Швидка ходьба спалить 350 ккал на годину, і навіть орієнтування на місцевості «не пройде вам даром» — за годину ви витратите близько 600 ккал.

Ідея № 2: Мозковий штурм

Варіантів, як провести канікули з користю для здоров’я, багато. Мова йде не тільки про фізпідготовки. Влаштуйте день інтелектуальних ігор: вони розвивають логіку і зміцнюють пам’ять. Десь на полиці стоять шахи, в шафі завалялися головоломки і стара-добра го. Пора здути з них пил. Проблема тут може виникнути тільки одна — якщо вдома не виявиться «еліас» або навіть шашок.

Настільні ігри – це весело!

Не біда! З підручних матеріалів — зубочисток або дерев’яних шпажок — вийде проста, але азартна японська гра на концентрацію і уважність — мікадо. Розфарбуйте палички в різні кольори і закріпіть за кожним кольором бали. Сенс гри — з купи паличок витягувати по одній, не зачіпаючи інші. Грати в мікадо подобається навіть дітям — так що це відмінний спосіб зайняти на пару годин неспокійне потомство.

Логічні загадки прокачують абстрактне і критичне мислення, вчать знаходити вірне рішення, навіть якщо даних не вистачає. І, звичайно, це шанс спокійно посидіти, подумати і відпочити від постійної біганини.

Ідея № 3: Гармонія в будинку

Не завадить присвятити день вдома. Хочете вірте, хочете — ні, але фен-шуй дійсно працює. Однак похід до гуру фен-шую, який врахує дату вашого народження, місце проживання та інші особливості, може влетіти в копієчку. До того ж, гуру дійсно повинен бути експертом, а такого ще треба пошукати.

Дещо можна зробити своїми силами. По-перше, зверніть увагу на вхід в квартиру. Біля порога не потрібно влаштовувати барикад! Новий рік — час переоцінки цінностей, тому загромоздившие коридор непотрібні речі можна просто віддати або продати. По-друге, не виключено, що прийшла пора оновити меблі. Плавні лінії в інтер’єрі краще «радянських» гострих кутів, що символізують атаку і напруженість.

Проста перестановка і позбавлення від мотлоху покращують відносини в родині і самопочуття. Нехай новорічні свята стануть у всіх сенсах здоровими канікулами!

Ідея № 4: Вихід в місто

Чому б не вийти з дому подихати чарівним морозним повітрям з ноткою прогорілих бенгальських вогнів?
І туристам, і аборигенам буде чим зайнятися в зимовій Москві. Канікули дозволяють оглянути пам’ятки і відправитися на екскурсії з модною тематикою: булгаковська Москва, Тверський бульвар, творчість Висоцького, Мосфільм… Пішохідні й автобусні тури, океанаріуми, музеї, театри… Занудьгувати в столиці на новорічних святах — непростий квест.

Взимку в Москві завжди знайдеться, чим зайнятися

Піші прогулянки підтримують у формі без фітнес-клубу, а разом з новою інформацією та враженнями допомагають позбутися від нудьги і в цілому поліпшити емоційне здоров’я.

Але головне — пам’ятати, що в усьому потрібна міра (це і про застілля, і про враження), щоб потім не довелося лікуватися або відпочивати від відпочинку. З наступаючим!

  • 965
Завантажити додаток
Medical Note

Поверни 7% від суми чека
Скачай додаток

Отримати посилання на програму в смс:
Завантажити з Google Play
Доступний в App Store