103

0
147
Здоров’я в кишені: 5 кращих мобільних додатків для Android

Тисячі команд-розробників по всьому світу працюють над створенням сервісів для здоров’я і щастя. Деякі програми підкорюють серця і гаманці, а дещо так і залишається «припадати пилом на полиці в Google Play.
У цій статті ми зібрали п’ять мобільних додатків під Android, які, на наш погляд, дійсно спрощують життя і допомагають не забувати про свій організм.

1. Здорове харчування, корисні сніданки і дієта

Для чого потрібно: допомагає правильно і збалансовано харчуватися. Вміє розраховувати норму калорій і води, знаходить здорові рецепти. На поради по дієтам можна не звертати уваги.
Кому підійде тим, хто твердо вирішив почати нове життя з цього понеділка, але хоче, щоб йому про це час від часу нагадували.
Недоліки: іноді дає збої редагування раціону, але проблема долається перезавантаженням програми.


Натисни на картинку, щоб завантажити додаток

2. Контроль ваги

Для чого потрібно: допомагає стежити за динамікою ваги. Нагадає про чергове зважуванні, розрахувати індекс маси тіла, відсоток жиру в організмі, співвідношення талії до зросту.
Кому підійде: людям, яким потрібно скинути вагу за медичними показниками, а також усім, хто поклявся будь-якою ціною схуднути до літа.
Недоліки: у безкоштовної версії дуже багато реклами.


Натисни на картинку, щоб завантажити додаток

3. Крокомір

Для чого потрібно: допомагає відслідковувати фізичну активність. Вміє рахувати кроки, враховує фізичну активність у спортзалі, вважає частоту серцевих скорочень і час сну.
Кому підійде всім, хто бажає вести активний спосіб життя і стежити за спортивними досягненнями.
Недоліки: не дуже точно рахує кроки, може «втратити» частина пройденого за день. Є «косяки» в перекладі на російську мову, але, в принципі, все зрозуміло.


Натисни на картинку, щоб завантажити додаток

4. Вагітність +

Для чого потрібно: допомагає стежити за календарем вагітності, вести персональний журнал ваги, не дає пропустити час здачі аналізів і плановий візит до лікаря.
Кому підійде: майбутнім мамам, які відповідально ставляться до власного здоров’я, цікавляться розвитком малюка і воліють розуміти, що з ними відбувається.
Недоліки:нНет календаря вагітності, в якому мама могла б робити нотатки про те, які ліки і в який день приймала.


Натисни на картинку, щоб завантажити додаток

5. Medical Note: Медична карта / Прийом ліків

Для чого потрібно: нагадує, що настав час пити ліки, зберігає дані аналізів і обстежень. Медичний консьєрж допоможе знайти підходящу клініку і аптеку поряд з будинком.
Кому підійде: усім, кому не пощастило захворіти, але дуже хочеться скоріше долікуватися.


Натисни на картинку, щоб завантажити додаток

Медичні програми — корисна штука, адже завжди корисно звільнити голову від маси дрібних рутинних завдань. Це майже як будильник, завдання якого — розбудити вас, нагадати про корисною для здоров’я речі, і більше не турбувати. Так чому б не спростити собі життя?

  • 1146
Завантажити додаток
Medical Note

Поверни 7% від суми чека
Скачай додаток

Отримати посилання на програму в смс:
Завантажити з Google Play
Доступний в App Store